Sledovat film Veřejný nepřítel online

Přehrajte si film Veřejný nepřítel HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, životopisný, drama, krimi, thriller Veřejný nepřítel na Filmbox Premium!
  Trailer k filmu Veřejný nepřítel   Sledovat Veřejný nepřítel online
Žánr:
akční, životopisný, drama, krimi, thriller
Režie:
Jean-François Richet
Hrají a postavy:
Vincent Cassel (Jacques Mesrine), Ludivine Sagnierová (Sylvie Jeanjacquot), Mathieu Amalric (François Besse), Samuel Le Bihan (Michel Ardouin), Gérard Lanvin (Charly Bauer), Olivier Gourmet (Le commissaire Broussard)
Země:
Francie, Kanada
Rok výroby:
2008
Popis:
Jacques Mesrine, největší francouzský gangster všech dob, byl ve své vlasti známější než jakákoliv celebrita. Jeho avantýry byly neskutečně lehkomyslné, neuvěřitelně drzé a jeho úmysly absolutně nepředvídatelné. Na každou novou "fušku" se pomocí plastických operací a nejrůznějších masek měnil k nepoznání, a proto byl přezdíván "mužem tisíce tváří". Národ ho uctíval, ženy ho zbožňovaly a pro stát byl nepřítelem číslo jedna. Jeho odvážné skutky, nesčetné útěky z vězení, milostné románky, nad nimiž zůstával rozum stát, jeho bájná dobrodružství, obrovský cynismus a výsměch policii, z toho všeho vznikl pro Francouze skutečný národní epos. Epos o člověku, který byl skutečným hrdinou nebo antihrdinou... Filmy Veřejný nepřítel č. 1 a Veřejný nepřítel č. 1: Epilog se natáčely souběžně celých devět měsíců, na třech kontinentech a s rozpočtem přes 80 miliónů Eur. Jedná se o nejdražší francouzskou produkci všech dob.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski