Sledovat film
Velký závod
online

Film Velký závod
  Trailer k filmu Velký závod Trailer
Přehrajte si film Velký závod HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 576 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Naděje cyklistického fanouška umírá poslední, i když cesta ke splněnému snu je trnitá a nelehká.
Stejně jako miliony lidí po celém světě, je i 40letý François Nouel fanouškem Tour de France. Většinu svého volného času tráví na kole, aby unikl zklamání každodenní existence. V práci ani doma však jeho nadšení nefandí. Syn si myslí, že je ztracený případ a žena ho považuje za zbabělce. Když pak den před jejich dovolenou zjistí, že se François dobrovolně přihlásil na práci na Tour, rozvod je na spadnutí. Cyklistický nadšenec se však nevzdává, a když potká Rémi Pletinckxe, bývalého sportovního manažera, rozhodne se splnit si svůj dětský sen: jet Tour de France. Závod začíná již druhý den. Když vyrazí nyní, jeden den před profesionály, mohl by se dostat do Paříže ještě před nimi. François odstartuje. Překážek je mnoho, ale jak je postupně překonává, získává si číám dál tím větší oblibu médií i diváků. Jen Žlutý trikot zuří. François musí být zastaven...

Žánr: Komedie
Režie: Laurent Tuel
Hrají a postavy: Clovis Cornillac (François Nouel), Bouli Lanners (Rémi Pletinckx), Ary Abittan (Tony Agnello), Bruno Lochet (Pierre Bojean), Rose Caprais (Tina Bojean), Annick Christiaens (Gertrudis Bojean)
Země: Francie
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 28.7.2022 10:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko