Sledovat film Velký útok zombies online

Přehrajte si film Velký útok zombies online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor Velký útok zombies na HOROR FILM!
  Trailer k filmu Velký útok zombies   Sledovat Velký útok zombies online
Žánr:
horor
Režie:
Umberto Lenzi
Hrají a postavy:
Hugo Stiglitz (Dean Miller), Laura Trotterová (Dr. Anna Miller), Maria Rosaria Omaggio (Sheila Holmes), Francisco Rabal (Major Warren Holmes), Sonia Viviani (Cindy), Eduardo Fajardo (Dr. Kramer)
Země:
Itálie, Mexiko, Španělsko
Rok výroby:
1980
Popis:
Z dílny otce kanibalského subžánru Umberta Lenziho pochází horor, nepřehlédnutelný pro své naturalistické pojetí a oživení legendy jménem zombie. Na letišti má přistát letadlo s Dr. Kramerem z jaderné elektrárny, kde došlo k nehodě. Letadlo však nekomunikuje s řídící věží a na plochu je přivolána plně vyzbrojená vojenská jednotka. Po přistání se na překvapené vojáky vyřítí z útrob letadla tlupa hladových zombie, které nelze ničím zastavit. A tak si tlupa nesmrtelných monster dát nejprve předkrm v podobě vojáků a potom se neohroženě vydá poobědvat do televizního studia a nemocnice. Cestou zabíjejí vše živé a geometrická řada zombíků se nezadržitelně rozrůstá. Dokáže tyto nechutné nemrtvé vůbec někdo zastavit?
Hodnocení:
56 %
Sledujte na:
HOROR FILM HOROR FILM Archív a všechna videa pořadů televize HOROR FILM online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski