Sledovat film Velký Joe online

Přehrajte si film Velký Joe online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Velký Joe
  Trailer k filmu Velký Joe   Sledovat Velký Joe online
Žánr:
Dobrodružný, Rodinný
Režie:
Ron Underwood
Hrají a postavy:
Charlize Theronová (Jill Youngová), Bill Paxton (Gregg O'Hara), Rade Serbedzija (Strasser), Peter Firth (Garth), David Paymer (Harry Ruben), Regina Kingová (Cecily Banksová)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Kráska a zvíře - King Kong a jeho půvabná pečovatelka - v napínavém dobrodružství pro celou rodinu.

V horách Pangani, ztracených uprostřed centrální Afriky, žije pětimetrový gorilák Joe. Jeho nejlepší kamarádkou je půvabná dívka Jill, jejíž maminka, slavná vědecká pracovnice, studující život goril, zahynula kulkou pytláků. Ze stejného důvodu je sirotkem i Joe, přerostlý opičák s dobrým srdcem a výjimečnou inteligencí, kterého dokáží k nepříčetnosti rozzuřit lidé lovící zvířata. Sympatický lovec Greg O'Hara používá pouze uspávací střely a jeho úlovky čeká pohodlný život v rozlehlé kalifornské rezervaci. Joe ovšem podobné jemnosti příliš nerozlišuje a jejich první vzájemné setkání končí zničením několika jeepů. Podobně silné antipatie cítí ke Greggovi i Jill, ale když se na Joeovu stopu dostává skupina krvelačných pytláků, využije lovcovu nabídku a odjede i se svým pětimetrovým chlupatým přítelem do Kalifornie. Ale ani tady nemá Joe klid...
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski