Sledovat film
Veľká zem
online

Film Veľká zem
  Trailer k filmu Veľká zem Trailer
Přehrajte si film Veľká zem HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 395 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Bývalý námořní kapitán James McKay přijede na Západ se svou snoubenkou Patricií Terrillovou. Mladá žena je dcerou nejmocnějšího muže v kraji, majitele obrovského ranče Henryho Terrilla. James se budoucímu tchánovi zamlouvá, ovšem jen do chvíle, kdy odmítne bránit se proti násilí. Do tohoto kraje ruka zákona nedosáhne a muži musejí často bojovat s honáky Terrillova konkurenta Rufuse Hannasseyho. V sázce je totiž drahocenná voda, kterou oba rančeři potřebují pro svůj dobytek. Nenávist mezi oběma rody vrcholí a schyluje se k válce. James neví, jak to na Divokém západě chodí, přesto však stále odmítá změnit své zásady. Jen málokdo vidí, že je v mnoha ohledech statečnějším mužem než místní rváči a siláci...

Režie: William Wyler
Hrají a postavy: Gregory Peck (James McKay), Jean Simmonsová (Julie Maragonová), Carroll Bakerová (Patricia Terrillová), Charlton Heston (Steve Leech), Burl Ives (Rufus Hannassey), Charles Bickford (major Henry Terrill)
Země: USA
Rok výroby: 1958
Hodnocení: 79 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 7.8.2022 11:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko