Film Velká svatba

Sledovat film
Velká svatba
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nejvyšší čas zahrát si na rodinu.
Missy a Alejandro jsou mladí, krásní a chtějí se vzít. Na tom by nebylo nic tak divného, jen kdyby se do věci nevložila Alejandrova přísně katolická biologická matka, která se nečekaně rozhodla letět přes půl světa, aby se chystané svatby zúčastnila. A právě její bigotní přístup k víře se neslučuje se skutečností, že manželé Griffinovi, kteří Alejandra vychovali jako vlastního, jsou rozvedeni. Exmanželé Don a Ellie Griffinovi se tedy pustí do ne zrovna šťastné taškařice a rozhodnou se, že před Alejandrovo biologickou matkou zahrají po dobu svatby spokojený manželský páreček. Což je možná zábavné pro jejich děti Lylu a Jareda, ale už méně pro Donovu dlouholetou partnerku Bebe. K tomu si přidejte oddávajícího kněze otce Moinighana v podání Robina Williamse a musí vám být jasné, že je všechny čeká opravdu perný víkend!

Žánr: Komedie
Režie: Justin Zackham
Hrají a postavy: Robert De Niro (Don Griffin), Katherine Heiglová (Lyla Griffinová), Diane Keatonová (Ellie Griffinová), Amanda Seyfriedová (Missy O'Connorová), Topher Grace (Jared Griffin), Susan Sarandonová (Bebe McBrideová)
Scénář: Karine Sudan, Jean-Stéphane Bron, Justin Zackham
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 56 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko