Sledovat film Velká šestka online

Přehrajte si film Velká šestka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1151 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný, sci-fi Velká šestka na !
  Trailer k filmu Velká šestka   Sledovat Velká šestka online
Žánr:
akční, animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný, sci-fi
Režie:
Don Hall, Chris Williams
Hrají a postavy:
Scott Adsit (Baymax (Kamil Halbich)), Ryan Potter (Hiro), Daniel Henney (Tadashi (Marek Holý)), T.J. Miller (Fred (Jan Dolanský)), Jamie Chungová (Go Go (Táňa Vilhelmová)), Damon Wayans Jr. (Wasabi (Michal Holán))
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Velká šestka je emocemi nabité komediální dobrodružství o malém geniálním konstruktérovi robotů jménem Hiro Hamada, který se naučí využívat svůj talent. Pomůže mu v tom jeho neméně nadaný bratr Tadashi a jejich kamarádi: dívka Go Go Tamago, vyhledávající adrenalinové zážitky, čistotou posedlý Wasabi No-Ginger, sličná chemička Honey Lemon a jejich fanda Fred. Když se parta kvůli katastrofální souhře náhod ocitne uprostřed nebezpečné hry, kterou kdosi rozehrál v ulicích San Fransokya, Hiro se obrátí na svého nejbližšího kamaráda - robota jménem Baymax - a přetvoří svou partu přátel na high-tech hrdiny odhodlané vyřešit vzniklou záhadu.
Hodnocení:
78 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski