Sledovat film Velká šestka online

Přehrajte si film Velká šestka HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný, science fiction Velká šestka na HBO!
  Trailer k filmu Velká šestka   Sledovat Velká šestka online
Žánr:
akční, animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný, science fiction
Režie:
Don Hall, Chris Williams
Hrají a postavy:
Scott Adsit (Baymax (Kamil Halbich)), Ryan Potter (Hiro), Daniel Henney (Tadashi (Marek Holý)), T.J. Miller (Fred (Jan Dolanský)), Jamie Chungová (Go Go (Táňa Vilhelmová)), Damon Wayans Jr. (Wasabi (Michal Holán))
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Velká šestka je emocemi nabité komediální dobrodružství o malém geniálním konstruktérovi robotů jménem Hiro Hamada, který se naučí využívat svůj talent. Pomůže mu v tom jeho neméně nadaný bratr Tadashi a jejich kamarádi: dívka Go Go Tamago, vyhledávající adrenalinové zážitky, čistotou posedlý Wasabi No-Ginger, sličná chemička Honey Lemon a jejich fanda Fred. Když se parta kvůli katastrofální souhře náhod ocitne uprostřed nebezpečné hry, kterou kdosi rozehrál v ulicích San Fransokya, Hiro se obrátí na svého nejbližšího kamaráda - robota jménem Baymax - a přetvoří svou partu přátel na high-tech hrdiny odhodlané vyřešit vzniklou záhadu.
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski