Film
Velká oříšková loupež 2

Film Velká oříšková loupež 2
  Trailer  k filmu Velká oříšková loupež 2
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Po událostech prvního filmu musí veverčák Bručoun se svými přáteli zabránit starostovi Oakton City zbourat jejich domov kvůli plánované výstavbě pochybného zábavního parku.
Veverčák Bručoun je vůdcem komunity zvířátek z městského parku. Když zavřeli obchod s oříšky, Bručounovi se podařilo dostat zvířátka dovnitř, a tak se bezstarostně cpou a cpou. Chamtivý a zlý starosta Muldoon se mezitím chystá park proměnit na zábavní centrum a otevřít zde lunapark.

Originální název:

The Nut Job 2: Nutty by Nature

Režie: Callan Brunker
Hrají a postavy: Will Arnett (Surly), Katherine Heiglová (Andie), Maya Rudolphová (drahá), Jackie Chan (pan Feng), Isabela Moner (Heather), Peter Stormare (Gunther)
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 75 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська