Sledovat film Vášeň na Kubě online

Přehrajte si film Vášeň na Kubě HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online rodinný, romantický Vášeň na Kubě na JOJ Family!
  Sledovat Vášeň na Kubě online
Žánr:
rodinný, romantický
Režie:
Peter Kahane
Hrají a postavy:
Erol Sander (Jan Holzer), Katja Giammonaová (Dolores Ortega), Michael Mendl (Walter Marquez), Salvador Wood (Jose-Ramon Ortega), Ariana Alvarez (Graciela Ortega), Monse Duany (Maria)
Země:
Německo
Rok výroby:
2007
Popis:
Místo aby získal pozemek na stavbu hotelu, pod žhavým kubánským sluncem se zamiloval...

Německá banka financuje projekt švýcarského hotelového řetězce, který chce na Kubě postavit luxusní hotel. Nejlepší kus stavebního pozemku ovšem vlastní kubánská rodina Ortegových a za žádnou cenu ho nechce prodat. Banka proto vyšle na Kubu svého zaměstnance Jana Holzera. Ten se během letu na Kubu seznámí s pohlednou letuškou Dolores. V Havaně se s ní několikrát sejde a oba se do sebe zamilují. Na Kubě pochopí, že všechno je složitější, než si představoval. Vydává se tedy za turistu a pronajme si od rodiny Ortegových domek přímo na stavebním pozemku a snaží se s rodinou navázat užší kontakt. To se mu daří a rodina si ho skutečně oblíbí. Jaké je jeho překvapení, když zjistí, že letuška Dolores je jednou z dcer rodiny Ortegových. Dolores se dozví pravý důvod Janova pobytu na Kubě a je přesvědčena, že ji Jan podvedl. Janovi se podaří přesvědčit Dolores o své upřímné lásce.
Hodnocení:
48 %
Sledujte na:
JOJ Family JOJ Family Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Family online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.