Sledovat film Vánoční návštěva online

Přehrajte si film Vánoční návštěva online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1131 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Vánoční návštěva
  Trailer k filmu Vánoční návštěva   Sledovat Vánoční návštěva online
Žánr:
Komedie, Mysteriózní, Rodinný
Režie:
Matthew Irmas
Hrají a postavy:
Tori Spellingová (Carol Cartmanová), Dinah Manoffová (Marla), Nina Siemaszková (Roberta), Michael Landes (Jimmy), Jason Brooks (John), Gary Coleman (Duch)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Variace na slavný dickensovský příběh Vánoční koleda s jednatřicetiletou hvězdou seriálu Beverly Hills 90210 Tori Spellingovou.

Moderátorka televizní show Carol Cartmanová je krásná a bohatá, ale také nesnášenlivá, panovačná a nafoukaná. Nemá ráda Vánoce a už vůbec nechápe, co na nich lidé vidí. Jako obvykle všechny kolem sebe tyranizuje a chová se přesně tak, jak ji to naučila její teta Marla. Když si zdřímne krátce před svou show, tak ji ve snu navštíví přízrak její nedávno zemřelé tety a postupně pak tři duchové Vánoc, kteří jí přinášejí pochmurné zprávy o jejím osudu. Carol tak konečně pochopí, že musí svůj život od základu změnit.
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski