Sledovat film Vánoční návštěva online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Vánoční návštěva
  Trailer k filmu Vánoční návštěva   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Mysteriózní, Rodinný
Režie:
Matthew Irmas
Hrají a postavy:
Tori Spellingová (Carol Cartmanová), Dinah Manoffová (Marla), Nina Siemaszková (Roberta), Michael Landes (Jimmy), Jason Brooks (John), Gary Coleman (Duch)
Scénář:
Tom Amundsen
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Variace na slavný dickensovský příběh Vánoční koleda s jednatřicetiletou hvězdou seriálu Beverly Hills 90210 Tori Spellingovou.

Moderátorka televizní show Carol Cartmanová je krásná a bohatá, ale také nesnášenlivá, panovačná a nafoukaná. Nemá ráda Vánoce a už vůbec nechápe, co na nich lidé vidí. Jako obvykle všechny kolem sebe tyranizuje a chová se přesně tak, jak ji to naučila její teta Marla. Když si zdřímne krátce před svou show, tak ji ve snu navštíví přízrak její nedávno zemřelé tety a postupně pak tři duchové Vánoc, kteří jí přinášejí pochmurné zprávy o jejím osudu. Carol tak konečně pochopí, že musí svůj život od základu změnit.
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko