Sledovat film
Vánoční láska
online

Film Vánoční láska
  Trailer  k filmu Vánoční láska
Přehrajte si film Vánoční láska HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 313 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Charlotte Martonová je mladá insolvenční správkyně, která sní o rozšíření svých profesních i osobních obzorů. Je konec prosince a její pařížská právní kancelář ji vyšle do Švédska, aby tam zavřela francouzskou firmu, která vyrábí dřevěné hračky a je už několik let v červených číslech. Mělo by to trvat jen pár dní, Charlotte by měla být do Vánoc doma. Ve Švédsku se seznamuje s Martialem, přátelským ředitelem firmy, který vychovává děti své zemřelé sestry, jak nejlépe dovede, a vede svou firmu jako idealista s přebujelými sny. Charlotte přestala věřit v opravdovou lásku už před lety, ale tenhle velký snílek ji okouzlí a ona postupně zapomíná, proč tam přijela, a začíná znovu objevovat touhu po životě... a po lásce!

Originální název:

Coup de Foudre à Noël

Hrají a postavy: Julie De Bona (Charlotte), Tomer Sisley (voják), Malonn Lévana (Emilie), Giorgio Maietto (Max), Dorothée Jemmaová (Madame Potus), Erik Svane (Brahe Jörgensen)
Země: Francie
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 60 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 6.12.2023 08:15
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina