Film Vánoční láska

Sledovat film
Vánoční láska
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Charlotte Martonová je mladá insolvenční správkyně, která sní o rozšíření svých profesních i osobních obzorů. Je konec prosince a její pařížská právní kancelář ji vyšle do Švédska, aby tam zavřela francouzskou firmu, která vyrábí dřevěné hračky a je už několik let v červených číslech. Mělo by to trvat jen pár dní, Charlotte by měla být do Vánoc doma. Ve Švédsku se seznamuje s Martialem, přátelským ředitelem firmy, který vychovává děti své zemřelé sestry, jak nejlépe dovede, a vede svou firmu jako idealista s přebujelými sny. Charlotte přestala věřit v opravdovou lásku už před lety, ale tenhle velký snílek ji okouzlí a ona postupně zapomíná, proč tam přijela, a začíná znovu objevovat touhu po životě... a po lásce!

Žánr: Komedie, Drama, Romantický
Režie: Arnauld Mercadier
Hrají a postavy: Julie De Bona (Charlotte), Tomer Sisley (voják), Malonn Lévana (Emilie), Giorgio Maietto (Max), Dorothée Jemmaová (Madame Potus), Erik Svane (Brahe Jörgensen)
Scénář: Amanda Sthers, Patrick Renault
Země: Francie
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 57 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko