Film Vánoční láska

Sledovat film
Vánoční láska
online

Přehrajte si film Vánoční láska online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1344 filmů a 130 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Charlotte Martonová je mladá insolvenční správkyně, která sní o rozšíření svých profesních i osobních obzorů. Je konec prosince a její pařížská právní kancelář ji vyšle do Švédska, aby tam zavřela francouzskou firmu, která vyrábí dřevěné hračky a je už několik let v červených číslech. Mělo by to trvat jen pár dní, Charlotte by měla být do Vánoc doma. Ve Švédsku se seznamuje s Martialem, přátelským ředitelem firmy, který vychovává děti své zemřelé sestry, jak nejlépe dovede, a vede svou firmu jako idealista s přebujelými sny. Charlotte přestala věřit v opravdovou lásku už před lety, ale tenhle velký snílek ji okouzlí a ona postupně zapomíná, proč tam přijela, a začíná znovu objevovat touhu po životě... a po lásce!

Žánr: Drama, Komedie, Romantický
Režie: Arnauld Mercadier
Hrají a postavy: Julie De Bona (Charlotte), Tomer Sisley (voják), Malonn Lévana (Emilie), Giorgio Maietto (Max), Dorothée Jemmaová (Madame Potus), Erik Svane (Brahe Jörgensen)
Scénář: Amanda Sthers, Patrick Renault
Země: Francie
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko