Sledovat film Vánoční chaloupka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Vánoční chaloupka
  Trailer k filmu Vánoční chaloupka   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Rodinný
Režie:
Michael Campus
Hrají a postavy:
Jared Padalecki (Thomas Kinkade), Marcia Gay Hardenová (Maryanne Kinkadeová), Peter O (Glen), Aaron Ashmore (Pat Kinkade), Richard Burgi (Bill Kinkade), Geoffrey Lewis (Butch)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2008
Popis:
Láska je světlo ze všech světel nejjasnější.

Vánoce jsou za dveřmi a Thomas Kinkade, nadějný student malířství, přijíždí domů, aby tu zjistili smutnou novinu - podnikání jeho matky zkrachovalo a možná přijde o jejich domek. Poslední nadějí na záchranu je zakázka na malbu obrazu jeho idylického rodného městečka. S pomocí slavného malíře Glena se Thomas pouští do práce a postupně odhaluje nejen tajemství malířského umění, ale také opravdového ducha Vánoc...
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski