Sledovat film Válka v hotelu Royal Palace online

Přehrajte si film Válka v hotelu Royal Palace HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Válka v hotelu Royal Palace na Filmbox!
  Trailer k filmu Válka v hotelu Royal Palace   Sledovat Válka v hotelu Royal Palace online
Žánr:
komedie
Režie:
Claude-Michel Rome
Hrají a postavy:
Michel Leeb (François Verdier), Daniel Russo (Maxime Verdier), Dominique Pinon (Colonel Otto Strudel), Anne Jacqueminová (Solange Verdier / Rose-Marie Verdier), Claire Maurierová (Hortense Verdier), Alice Isaaz (Marion Verdier)
Země:
Francie
Rok výroby:
2012
Popis:
Od září 1940 do srpna 1944 bylo množství luxusních hotelů zabráno Němci, kteří je využívali coby svá velitelství - čímž zároveň umožnili hotelovému personálu mít výborný přehled o všech svých aktivitách a tajemstvích. Přesně takový byl i případ hotelu Royal Palace patřícím Maximovi a Solange Verdierovým, kde si zřídila velitelství německá kontrarozvědka Abwehr. Kromě ní se do hotelu protlačil i Maximův dotěrný bratr François, který dostal od Němců za úkol zde znovu postavit orchestr, kterým se před válkou proslavil. Ve stejnou dobu začne německým agentům pořádně zatápět domácí hnutí odporu vedené tajemným
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski