Sledovat film Valentino online

Přehrajte si film Valentino HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantický Valentino na Prima MAX!
  Trailer k filmu Valentino   Sledovat Valentino online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
David Anspaugh
Hrají a postavy:
Elizabeth Perkinsová (Rebecca Trager Lottová), Whoopi Goldbergová (Sylvie Morrowová), Shadia Simmonsová (Jenny Morrowová), Erica Luttrellová (Drew Morrowová), Matthew Koller (Alex Morrow), Gwyneth Paltrowová (Lucy Tragerová)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Romantické drama ženy, která se po smrti manžela ocitá v hluboké krizi...

Po nečekané nešťastné smrti svého muže se Rebecca Lottová ocitá v hluboké krizi. Tři přítelkyně se snaží, aby mladá vdova přišla na jiné myšlenky, avšak i ony mají své osobní problémy. Sylvii se rozpadá manželství, její sestra Lucy si zase myslí, že navěky bude muset zůstat pannou a Rebečina bývalá tchyně Alberta ničí nejen ji, ale dokonce i její nejlepší přátele. Teprve až jistý pohledný malíř dodá ženám novou chuť do života...
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski