Sledovat film V sobotu večer, v nedeľu ráno online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film V sobotu večer, v nedeľu ráno
  Trailer k filmu V sobotu večer, v nedeľu ráno   Sledovat 1327 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Karel Reisz
Hrají a postavy:
Albert Finney (Arthur Seaton), Shirley Anne Fieldová (Doreen), Rachel Robertsová (Brenda), Hylda Bakerová (teta Ada), Norman Rossington (Bert), Bryan Pringle (Jack)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1960
Popis:
Hlavním cílem Artura, příslušníka střední třídy, který dře v zaměstnání bez vyhlídek na povýšení, je přežít pracovní týden a poté strávit víkend pokud možno co největším řáděním, spojeným s konzumací co největšího množství alkoholu. Vzhledem k tomu, že Arthur žije pouze požitky, nedělá si zprvu těžkou hlavu z románku, který si začne s manželkou jednoho ze svých pracovních kolegů. Jeho snaha zajistit jí interupci v okamžiku, kdy s ním otěhotní, plyne nikoliv ze strachu o ni, ale z jeho vlastní sobeckosti: Proč by zrovna on měl mít na krku řvoucího pancharta? Navzdory svému pití a neutuchající touze uniknout nudnému každodennímu stereotypu je Arthur odsouzen k tomu, aby v tupé všední existenci pokračoval prostřednictvím sňatku se samolibou dívkou ze sousedství.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski