Sledovat film V službách kráľa online

Přehrajte si film V službách kráľa online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film V službách kráľa
  Trailer k filmu V službách kráľa   Sledovat V službách kráľa online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Romantický
Režie:
André Hunebelle
Hrají a postavy:
Jean Marais (Robert de Neuville), Rosanna Schiaffinová (Jeanne de Beauvais), Roger Hanin (Charles le Téméraire), Jean-Louis Barrault (Louis XI.), Guy Delorme (De Sénac), Annie Andersonová (Catherine du Tillais)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1961
Popis:
Kdo bojuje s bezprávím, má na své straně lásku i nebesa.

Město Dijon bujaře slaví nástup Karla Smělého, čtvrtého vévody burgundského. Karel pořádá velkolepé oslavy, jimiž chce oslnit nejurozenější šlechtice, které sem pozval, včetně francouzského krále, svého bratrance Ludvíka XI. Oslavy končí velkým turnajem a mladý vévoda doufá, že jeho barvy s převahou zvítězí.
Rytíř Robert de Neuville miluje Jeanne de Beauvais, schovanku krále. Tu si ovšem vyhlédl i Vévoda Burgundský a Ludvík XI. dobře ví, že tento sňatek by prospěl nejen "blahu Francie", ale především i jemu samotnému. Podcenil však lásku Roberta a Jeanne a především svého rivala Vévodu Burgundského, který se neštítí žádných podlostí a intrik, jen aby naplnil svou touhu po moci.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski