Sledovat film V plném slunci online

Přehrajte si film V plném slunci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1107 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Krimi, Thriller V plném slunci na !
  Trailer k filmu V plném slunci   Sledovat V plném slunci online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
René Clément
Hrají a postavy:
Alain Delon (Philippe Greenleaf), Maurice Ronet (Philippe Greenleaf), Marie Laforetová (Marge Duval), Erno Crisa (Riccordi), Frank Latimore (O'Brien), Billy Kearns (Freddy Miles)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1960
Popis:
Itálie. Mladý muž, který má za sebou nešťastné dětství, Tom Ripley, se nechá najmout bohatým Američanem, aby doprovodil jeho syna do Spojených států. Neustále a neúnosně ponižován se Tom odhodlá rozmařilého synka zabít. S ďábelskou šikovností se naučí napodobit jeho podpis a zmocní se jeho majetku i milenky. Tato adaptace románu Patricie Highsmith, často přirovnávána k dílu Alfreda Hithcocka, se dočkala roku 1999 nového amerického zpracování ve filmu "Talentovaný pan Ripley ".
Hodnocení:
78 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski