Sledovat film V plném slunci online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film V plném slunci
  Trailer k filmu V plném slunci   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
René Clément
Hrají a postavy:
Alain Delon (Philippe Greenleaf), Maurice Ronet (Philippe Greenleaf), Marie Laforetová (Marge Duval), Erno Crisa (Riccordi), Frank Latimore (O'Brien), Billy Kearns (Freddy Miles)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1960
Popis:
Itálie. Mladý muž, který má za sebou nešťastné dětství, Tom Ripley, se nechá najmout bohatým Američanem, aby doprovodil jeho syna do Spojených států. Neustále a neúnosně ponižován se Tom odhodlá rozmařilého synka zabít. S ďábelskou šikovností se naučí napodobit jeho podpis a zmocní se jeho majetku i milenky. Tato adaptace románu Patricie Highsmith, často přirovnávána k dílu Alfreda Hithcocka, se dočkala roku 1999 nového amerického zpracování ve filmu "Talentovaný pan Ripley ".
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski