Film V moci posedlosti

Sledovat film
V moci posedlosti
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Šokující psychologický thriller o všeho schopné podvodnici a rafinovaném podvodu, který zcela rozvrátí život mladého profesora.
Mladý chirurg Jed Hill nedávno nastoupil do nemocnice v městečku Westerly. Úspěšně zvládne operaci dívky, těžce zraněné neznámým násilníkem. Není to první případ, kdy se obětí stala studentka a policie není schopna zajistit dívkám bezpečnost, čímž je mladý děkan fakulty Andy Safian znepokojen. Jeho manželka Tracy pracuje v nemocnici jako dobrovolná ošetřovatelka dětí, a tak Andy zjistí, že Jad je jeho spolužákem ze střední školy. Nabídne mu pronájem pokoje v jejich nově pořízeném domku. Jenže nový nájemník vede poněkud hlučšný noční život s častými dámskými návštěvami. Jendoho dne najde Andy na své zahradě mrtvou další ze svých studentek - je zřejmě novou obětí úchylného vraha. Detektivka Harrisová mu naznačí, že i on sám je mezi podezřelými...

Žánr: Thriller, Krimi
Režie: Harold Becker
Hrají a postavy: Alec Baldwin (Dr. Jed Hill), Nicole Kidmanová (Tracy Kennsingerová), Bill Pullman (Andy Safian), Bebe Neuwirthová (Det. Dana Harrisová), George C. Scott (Dr. Martin Kessler), Anne Bancroftová (Paní Kennsingerová)
Scénář: Jonas McCord, Aaron Sorkin, Scott Frank
Země: Kanada, USA
Rok výroby: 1993
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko