Film V moci posedlosti

Sledovat film
V moci posedlosti
online

Přehrajte si film V moci posedlosti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1409 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Šokující psychologický thriller o všeho schopné podvodnici a rafinovaném podvodu, který zcela rozvrátí život mladého profesora.
Mladý chirurg Jed Hill nedávno nastoupil do nemocnice v městečku Westerly. Úspěšně zvládne operaci dívky, těžce zraněné neznámým násilníkem. Není to první případ, kdy se obětí stala studentka a policie není schopna zajistit dívkám bezpečnost, čímž je mladý děkan fakulty Andy Safian znepokojen. Jeho manželka Tracy pracuje v nemocnici jako dobrovolná ošetřovatelka dětí, a tak Andy zjistí, že Jad je jeho spolužákem ze střední školy. Nabídne mu pronájem pokoje v jejich nově pořízeném domku. Jenže nový nájemník vede poněkud hlučšný noční život s častými dámskými návštěvami. Jendoho dne najde Andy na své zahradě mrtvou další ze svých studentek - je zřejmě novou obětí úchylného vraha. Detektivka Harrisová mu naznačí, že i on sám je mezi podezřelými...

Žánr: Thriller, Krimi
Režie: Harold Becker
Hrají a postavy: Alec Baldwin (Dr. Jed Hill), Nicole Kidmanová (Tracy Kennsingerová), Bill Pullman (Andy Safian), Bebe Neuwirthová (Det. Dana Harrisová), George C. Scott (Dr. Martin Kessler), Anne Bancroftová (Paní Kennsingerová)
Scénář: Jonas McCord, Aaron Sorkin, Scott Frank
Země: Kanada, USA
Rok výroby: 1993
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko