Sledovat film V dráhe strely online

Přehrajte si film V dráhe strely online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 91 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, thriller V dráhe strely na STV1!
  Sledovat V dráhe strely online
Žánr:
akční, drama, thriller
Režie:
Wolfgang Petersen
Hrají:
Clint Eastwood (Frank Horrigan), John Malkovich (Mitch Leary), Rene Russová (Lilly Rainesová), Dylan McDermott (Al D'Andrea), Gary Cole (Bill Watts), Fred Dalton Thompson
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Tajní agenti v boji o prezidentův život.

Agent tajné služby Frank Horrigan, sužovaný svým selháním při ochraně J.F.K., dostane druhou šanci, když 30 let od atentátu v Dallasu ohrožuje prezidentův život profesionální zabiják Mitch Leary, bývalý příslušník CIA, který se zapřísáhl, že prezidenta zabije. Film je příběhem muže, který hledá vlastní vykoupení. Musí zachránit život nejvyššímu americkému představiteli, i kdyby měl obětovat svůj vlastní. Frank přitom naráží na odpor vlastních kolegů, kteří neschvalují jeho konfrontační postoj a nejsou přesvědčeni, že Leary představuje skutečnou hrozbu. Horrigan se musí vypořádat s trvalou kritikou nadřízených i zvrácenou psychologií profesionálního zabijáka, který je vpravdě strašlivým protivníkem. Leary ví o Horriganově minulosti a využívá ji k tomu, aby ho vyváděl z míry v jejich smrtelné hře kočky s myší.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
STV1

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.