Sledovat film Úžasný Boccaccio online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Úžasný Boccaccio
  Trailer k filmu Úžasný Boccaccio   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Historický, Komedie
Režie:
Vittorio Taviani, Paolo Taviani
Hrají a postavy:
Lello Arena (Duca Tancrediová), Paola Cortellesiová (Badessa Usimbaldová), Carolina Crescentini (Isabetta), Flavio Parenti (Nicoluccio Cacciamanico), Vittoria Pucciniová (Catalina), Michele Riondino (Guiscardo)
Země:
Itálie, Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Podle mistrovského díla Dekameron.

Florencie 13. století, šíří se mor. Tři chlapci a sedm dívek se rozhodnou odejít z města a hledají útočiště v přírodě daleko od strašných následků choroby. Krátí si chvíle povídáním si příhod o čemkoliv, ale jedno musí mít společné - musí být o lásce. O lásce, která jim pomůže zapomenout na těžkou a nejistou dobu, ve které žijí...
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski