Sledovat film Úžasňákovi 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Úžasňákovi 2
  Trailer k filmu Úžasňákovi 2   Sledovat 1545 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Animovaný, Akční, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Science Fiction
Režie:
Brad Bird
Hrají a postavy:
Craig T. Nelson (Bob Parr / pan Incredible), Holly Hunterová (Helen Parr / Elastigirl), Sarah Vowellová (Violet Parr), Huck Milner (Dashiell Parr), Catherine Keenerová (Evelyn Deavor), Eli Fucile (Jack-Jack Parr)
Scénář:
Brad Bird
Země:
USA
Rok výroby:
2018
Popis:
Ve filmu Úžasňákovi 2 je hlavní hvězdou Helen, zatímco Bob doma zvládá každodenní nástrahy "normálního" života. Když se objeví nový padouch, který se chystá uskutečnit ďábelský plán, rodina musí najít způsob, jak spojit proti němu své síly.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko