Sledovat film Utta Danella: Po čem muži touží online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Utta Danella: Po čem muži touží
  Sledovat 1417 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Sophie Allet-Coche
Hrají a postavy:
Valerie Niehausová (Maja Nielsen), Oliver Mommsen (Hanno Wolf), Anna Griesebach (Britta), Denise Zichová (Silke da Salvo), Antonio Putignano (Franco da Salvo), Jonathan Elias Weiske (Niklas Nielsen)
Země:
Německo
Rok výroby:
2010
Popis:
Maja dostala práci v prestižní advokátní kanceláři. Hned u prvního případu se setkává s dávnou láskou ze studií, který si ji ovšem nepamatuje. Následkem autonehody získá schopnost slyšet myšlenky všech mužů v okolí. Využije tím jedinečnou možnost získat pro sebe jak výhru u soudu, tak jeho srdce.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko