Sledovat film
Útes smrti
online

Film Útes smrti
  Trailer k filmu Útes smrti Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Skupina přátel si měla užít nejúžasnější dovolenou v životě... týden na plachetnici s potápěním u nejkrásnějšího korálového útesu na světě. Když se ale jejich loď převrátí, sny se mění v noční můru. Aby se přátelé zachránili, musí doplavat k nejbližší pevnině. Jakmile se však přiblíží k útesu, na hladině se objevuje ploutev - neklamné znamení, že je pronásleduje smrtící bílý žralok. Film Útes smrti, který vznikl podle skutečných událostí, přináší děsivý a strhující příběh o přežití na otevřeném moři.

Žánr: Thriller, Drama, Horor
Režie: Andrew Traucki
Hrají a postavy: Damian Walshe-Howling (Luke), Gyton Grantley (Matt), Adrienne Pickeringová (Suzie), Zoe Naylorová (Kate), Kieran Darcy-Smith (Warren), Mark Simpson (Shane)
Země: Austrálie
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko