Sledovat film Útěk v řetězech online

Přehrajte si film Útěk v řetězech online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1153 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, thriller Útěk v řetězech na !
  Trailer k filmu Útěk v řetězech   Sledovat Útěk v řetězech online
Žánr:
drama, krimi, thriller
Režie:
Stanley Kramer
Hrají a postavy:
Tony Curtis (John 'Joker' Jackson), Sidney Poitier (Noah Cullen), Theodore Bikel (Šerif Max Muller), Charles McGraw (Capitán Frank Gibbons), Lon Chaney Jr. (Big Sam), King Donovan (Solly)
Země:
USA
Rok výroby:
1958
Popis:
Jackson a Noah jsou trestanci v jednom pracovním táboře. Vzájemně se k sobě chovají se značnou nedůvěrou. Jackson pohrdá černochem Noahem pro jeho barvu pleti. Podaří se jim společně z tábora uprchnout, jsou však k sobě připoutáni řetězem a každý pokus o rozbití tohoto pouta končí neúspěšně. Jen zvolna překonávají své vzájemné výhrady: když se jim konečně podaří zbavit se osudného řetězu, obětuje jeden pro druhého svou šanci k útěku, aby svého přítele nenechal samotného v maléru. Nakonec společně očekávají příchod pátracího komanda, které je dopraví zpět do tábora.
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski