Sledovat film Útěk do pouště online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Útěk do pouště
  Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Terence Young
Hrají a postavy:
Victor Mature (Sgt. David H. Thatcher), Leo Genn (Sgt. Kendall), Bonar Colleano (Polish POW [Walewski?]), Anthony Newley (Pvt. 'Tiger' Noakes), Alfred Burke (Capt. Ritter), Richard Marner (německý plukovník)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1958
Popis:
Daniel Thatcher je americký seržant sloužící u britského tankového sboru v severní Africe. Celá jeho jednotka včetně jeho samotného je zajata Němci. Němci v něm poznají důstojníka, který se kdysi pokusil zavraždit Josefa Goebblese a chtějí ho přepravit do Německa. To ale Thatcher samozřejmě nechce, a proto se s několika ostatními vojáky rozhodne pro zoufalý útěk.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski