Sledovat film Utečeme na Jih online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Utečeme na Jih
  Trailer k filmu Utečeme na Jih   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Western, Komedie
Režie:
Jack Nicholson
Hrají a postavy:
Jack Nicholson (Henry Lloyd Moon), Mary Steenburgenová (Julia Tateová), Christopher Lloyd (Towfield), John Belushi (Hector), Richard Bradford (Šerif Andrew Kyle), Veronica Cartwrightová (Hermine)
Scénář:
John Herman Shaner, Al Ramrus, Charles Shyer, Alan Mandel
Země:
USA
Rok výroby:
1978
Popis:
Dejte dohromady protřelého desperáta, starou pannu a podmínku, že pokud si osoba A nevezme osobu B, bude viset. Co z toho může vzejít? Westernová komedie jako řemen...

Víte, co se stane, když se třetiřadý bandita ožení s upjatou starou pannou ze Západu? A že si ji Henry Moon vzít musí - jinak mu hrozí oprátka...a ještě si ten bláhovec myslí, že ji předělá k obrazu svému. Prostě naivka k pohledání. Však ona mu Julia Tateová ukáže, zač je toho loket. Z tohohle vztahu asi láska nikdy nebude. Nebo snad ano? Nechte se pozvat ke sledování divokého komediálního westernu, nabitého samými celebritami.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko