Film
Upírův pomocník

Film Upírův pomocník
  Trailer  k filmu Upírův pomocník
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Dobrodružné fantasy bylo natočeno podle knižního bestselleru. Obyčejný teenager navštíví navzdory zákazu Strašidelný cirkus. Trest, který následuje, je velmi nelidský. Stane se upírem a tím i součástí téhle děsivé show složené z pohádkových šílenců, které představují například Salma Hayek a Willem Dafoe. A když se blíží válka mezi upíry a jejich ďábelskými protivníky, je jeho odvaha poslední nadějí lidstva.

Originální název:

Cirque du Freak: The Vampire's Assistant

Režie: Paul Weitz
Hrají a postavy: John C. Reilly (Larten Crepsley), Josh Hutcherson (Steve), Chris Massoglia (Darren Shan), Chris J. Kelly (Darren Shan), Jessica Carlson (Rebecca), Michael Cerveris (pan Tiny)
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 58 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina