Film Upírska akadémia

Sledovat film
Upírska akadémia
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Krev je rodina. Krev je bolest. Krev je smrt.
Rose Hathaway je dampír. Dampír je napůl člověk / upír. Jsou to strážci Morojů, klidných a smrtelných upírů, žijících diskrétně v našem světě. Jejich posláním je chránit Moroje od nesmrtelných krvežíznivých upírů - Strigolů. Rose se svojí kamarádkou Lissou prožívají různá dobrodružství. Testují pevnost jejich přátelství, trpí a ztrácejí své milované lidi. Upíří války jsou všude kolem nich.

Žánr: Akční, Fantasy, Horor, Komedie, Mysteriózní
Režie: Mark Waters
Hrají a postavy: Zoey Deutch (Rose Hathaway), Lucy Fry (Lissa Dragomir), Danil Kozlovsky (Dimitri Belikov), Gabriel Byrne (Victor Dashkov), Dominic Sherwood (Christian Ozera), Olga Kurylenková (Kirova)
Scénář: Daniel Waters
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 55 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko