Sledovat film Únos Moravanky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Únos Moravanky
  Trailer k filmu Únos Moravanky   Sledovat 1451 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Muzikály
Režie:
Milan Muchna
Hrají a postavy:
Luděk Sobota (Standa), Bronislav Poloczek (Pivoňka), Jiří Lábus (Šišák), Jana Paulová (Evica), Kateřina Macháčková (Olina), Jiří Wimmer (Mráček)
Země:
Československo
Rok výroby:
1982
Popis:
Ženy, víno, zpěv... a šok! Začínající vesnická dechovka chce pomocí intriky vystoupit namísto populární Moravanky.

Nevím, zda ještě tento název někoho osloví, avšak Moravanka byla před čtvrtstoletím velice oblíbená dechovková kapela. A jejím únosem sledovali začínající vesničtí muzikanti jediné - aby sami mohli vystoupit místo ní. Pokus o lidovou hudební komedii plnou zmatků a nedorozumění se nevydařil, zůstala jedině trapnost s neuvěřitelně se pitvořícími herci.
Hodnocení:
48 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko