Sledovat film Univerzita pro příšerky online

Přehrajte si film Univerzita pro příšerky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Univerzita pro příšerky
  Trailer k filmu Univerzita pro příšerky   Sledovat Univerzita pro příšerky online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie:
Dan Scanlon
Hrají a postavy:
Billy Crystal (Mike (Tomáš Trapl)), John Goodman (Sullivan (Jiří Hromada)), Steve Buscemi (šerif (hlas)), Helen Mirrenová (Dean Hardscrabbleová (hlas)), Peter Sohn (Squishy (hlas)), Joel Murray (Don (Vlastimil Zavřel))
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Už od té doby, kdy byl Mike Wazowski jenom malé monstrum, snil o tom, že se stane úspěšnou příšerkou. A všichni přeci vědí, že ty nejlepší příšerky pocházejí z Univerzity pro příšerky. Ale hned během prvního semestru na univerzitě se začnou Mikeovy plány hroutit, když mu cestu zkříží příšerkovské eso James P. Sullivan, řečený Sulley, který je na strašení přirozený talent. Této dvojici se život na univerzitě i na koleji malinko vymkne kontrole a jejich soutěživost je dovede až k vyhazovu z elitního univerzitního strašícího programu. A aby to bylo ještě horší, Mike i Sulley si uvědomí, že budou muset spolupracovat, pokud budou chtít své průšvihy napravit.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski