Sledovat film Univerzální uklízečka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Univerzální uklízečka
  Trailer k filmu Univerzální uklízečka   Sledovat 1433 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Niall Johnson
Hrají a postavy:
Rowan Atkinson (Farář Walter Goodfellow), Kristin Scott Thomasová (Gloria Goodfellowová), Maggie Smithová (Grace Hawkinsová), Patrick Swayze (Lance), Tamsin Egertonová (Holly Goodfellowová), Toby Parkes (Petey Goodfellow)
Scénář:
Niall Johnson, Richard Russo
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2005
Popis:
Uklidím dům. Uklidím zahradu. Odklidím souseda. Zabiji psa

Rowan Atkinson se po třech letech vrací na filmová plátna. Hraje muže tak zabraného do psaní perfektního kázání, že ani netuší, že jeho manželka ho podvádí nebo že jeho dorůstající děti jsou chuligáni. Reverend Walter Goodfellow je místní vikář, který žije se svojí ženou Glorií a svými dvěma dětmi v malém anglickém městě Little Wallop. Gloria se vážně snaží si udržet dekorum vikářovy ženy, ale brzy zjistí, že její děti a její beznadějný manžel jsou pro ni málo. Touží po spáse a ta přichází v podobě Grace - okouzlující, diskrétní hospodyně, která má svoji vlastní definici údržby domu a neuvěřitelnou dovednost řešení problémů. Grace se rozhodne vzít vše do svých rukou a zbavit město všech špinavých tajemství.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko