Sledovat film Uneseni online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Uneseni
  Trailer k filmu Uneseni   Sledovat 1310 filmů a 114 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Science Fiction, Thriller
Režie:
Eduardo Sánchez
Hrají a postavy:
Misty Rosasová (Foki Scout), Paul McCarthy-Boyington (Cody), Brad William Henke (Duke), Michael C. Williams (Otis), Adam Kaufman (Wyatt), Catherine Manganová (Hope)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Doporučujeme všem, kteří mají rádi děsivé filmy.

Od režiséra filmu Záhada Blair Witch přichází tento šokující příběh čtyř mužů odhodlaných k pomstě proti krutému vetřelci z vesmíru, který věznil a zabil jejich kamaráda. Kdo ale skončí jako vítěz v této hře na život a na smrt? Připravte se na neúprosně traumatickou cestu, která vás nechá zneklidněné....vyděšené.....změněné.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski