Sledovat film Underground: Pravdivý příběh Juliana Assange online

Přehrajte si film Underground: Pravdivý příběh Juliana Assange online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1151 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online ďż˝ivotopisnďż˝, drama, životopisný Underground: Pravdivý příběh Juliana Assange na !
  Trailer k filmu Underground: Pravdivý příběh Juliana Assange   Sledovat Underground: Pravdivý příběh Juliana Assange online
Žánr:
ďż˝ivotopisnďż˝, drama, životopisný
Režie:
Robert Connolly
Hrají a postavy:
Rachel Griffithsová (Christine Assange), Anthony LaPaglia (detektiv Ken Roberts), Alex Williams (Julian Assange), Laura Wheelwright (Electra), Callan McAuliffe (Prime Suspect), Jordan Raskopoulos (Trax)
Země:
Austrálie
Rok výroby:
2012
Popis:
Dříve, než Juliana Assange se stal slavným, před WikiLeaks, předtím, než na internetu ještě existoval, pobýval dospívající počítačový hacker v Melbourne. Toto je jeho příběh. V roce 1989, známý jako "Mendax", Assange a dva přátelé vytvořili skupinu s názvem "mezinárodní podvratné živly". Použitím domácích počítačů definovali sami sebe jako "bílý klobouk hackerů" ti, kteří vypadají, ale nemají krást, rozdělili se do některé ze světově nejvýkonnějších a utajených organizací. Byli mladí, brilantní, ale v očích vlády USA, představují vážnou hrozbu pro národní bezpečnost. Na naléhání FBI, australská federální policie zřídila zvláštní pracovní skupinu. Ale v době, kdy většina australské policie nikdy neviděla počítač, natož aby je používala, museli přijít na to, kde přesně začít. Policejní vynalézavost a staromódní detektivní práce je postavena proti vysoce kvalifikovaným mladým mužům v této nové hranici trestné činnosti.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski