Sledovat film Unaveni sluncem online

Přehrajte si film Unaveni sluncem online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1443 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Unaveni sluncem
  Trailer k filmu Unaveni sluncem   Sledovat Unaveni sluncem online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Nikita Mikhalkov
Hrají a postavy:
Oleg Menshikov (Dimitri), Nikita Mikhalkov (Col. Sergei Petrovich Kotov), Ingeborga Dapkunaiteová (Marusia), Nadezhda Mikhalkova (Nadya), André Oumansky (Philippe), Vjačeslav Tichonov (Vsevolod)
Země:
Francie, Rusko
Rok výroby:
1994
Popis:
I klidný letní den mohl skončit tragédií - v Rusku roku 1936.

Je horké ruské léto roku třicet šest. Jsme daleko od Moskvy, v zapadlé vesnické kolonii, kam ozvěny vzrušené doby a stalinských čistek doléhají jen velmi, velmi zprostředkovaně. Pravověrný komunista Sergej Kotov, vysoký důstojník ruské armády, tu žije ve společnosti malířů, hudebníků, a spisovatelů a herců, milován ženou Marusjou a zbožňován dcerou Naďou. Poklidnou atmosféru naruží až příjezd tajemného Miti. Nekdejší Marusjin přítel, který se vrátil bělogvardějské emigrace, je nyní ve skutečnosti důstojníkem KGB s jediným cílem - zlikvidovat Kotova!
Rozsáhlí epos, traktovaný v čechovovském duchu klade tradiční Michalkovovy otázky ohledně "tajemné duše" ruského člověka...
Hodnocení:
80 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski