Sledovat film Umírání v Athénách online

Přehrajte si film Umírání v Athénách online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, hudba & umění, romantický, hudební komedie Umírání v Athénách na !
  Trailer k filmu Umírání v Athénách   Sledovat Umírání v Athénách online
Žánr:
drama, hudba & umění, romantický, hudební komedie
Režie:
Nikos Panagiotopoulos
Hrají a postavy:
Spiros Papadopoulos (Andreas), Maria Nafpliotouová (služka Anna), Maria Solomou (Camille), Vicky Papadopoulou (Lia), Stathis Livathinos (doktor), Faye Xila (zdravotní sestra)
Země:
Řecko
Rok výroby:
2006
Popis:
V muzikálu Nikose Panayotopoulose sledujeme příběh záletného učitele dějin umění, kterému byla diagnostikována leukémie.

Andreas je profesor umění ve středních letech, který je sice ženatý s krásnou Annou, ale většinu času tráví s vášnivou studentkou Liou a věčně nadávající milenkou Camillou. Když se dozví svou diagnózu, rozhodne se s čistým štítem vrátit ke své nekonečně oddané a věrné manželce. Ačkoliv Anna velmi dobře ví o Camille, je v šoku, když jí Andreas poví o mnoho let mladší Lie. Přesto se všechny tři ženy rozhodnou překonat své rozdíly a naplnit Andreasovy poslední týdny láskou, smíchem a milou společností.
Hodnocení:
48 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski