Sledovat film Umírání v Athénách online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Umírání v Athénách
  Trailer k filmu Umírání v Athénách   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Hudba & Umění, Romantický, Hudební komedie
Režie:
Nikos Panagiotopoulos
Hrají a postavy:
Spiros Papadopoulos (Andreas), Maria Nafpliotouová (služka Anna), Maria Solomou (Camille), Vicky Papadopoulou (Lia), Stathis Livathinos (doktor), Faye Xila (zdravotní sestra)
Země:
Řecko
Rok výroby:
2006
Popis:
V muzikálu Nikose Panayotopoulose sledujeme příběh záletného učitele dějin umění, kterému byla diagnostikována leukémie.

Andreas je profesor umění ve středních letech, který je sice ženatý s krásnou Annou, ale většinu času tráví s vášnivou studentkou Liou a věčně nadávající milenkou Camillou. Když se dozví svou diagnózu, rozhodne se s čistým štítem vrátit ke své nekonečně oddané a věrné manželce. Ačkoliv Anna velmi dobře ví o Camille, je v šoku, když jí Andreas poví o mnoho let mladší Lie. Přesto se všechny tři ženy rozhodnou překonat své rozdíly a naplnit Andreasovy poslední týdny láskou, smíchem a milou společností.
Hodnocení:
47 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski