Sledovat film Umění války online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Umění války
  Trailer k filmu Umění války   Sledovat 1485 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Thriller
Režie:
Christian Duguay
Hrají a postavy:
Wesley Snipes (Neil Shaw), Anne Archerová (Eleanor Hooksová), Maury Chaykin (Capella), Marie Matiková (Julia Fangová), Cary-Hiroyuki Tagawa (David Chan), Michael Biehn (Robert Bly)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2000
Popis:
Wesley Snipes zabíjí lidi v zájmu světového míru.

Shaw pracuje v utajené agentuře OSN, která používá špionáž a zdánlivě etické způsoby k zajištění míru a spolupráce. Když se v přístavním doku objeví přepravní kontejner plný vietnamských uprchlíků a na večeři na oslavu nové obchodní smlouvy mezi Čínou a USA je zastřelen čínský velvyslanec, z vraždy je falešně obviněn Shaw. Ten se teď musí vyhýbat FBI i gangsterům z Triád, aby zjistil, co se vlastně děje.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski