Sledovat film Ulzanův nájezd online

Přehrajte si film Ulzanův nájezd online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, western Ulzanův nájezd na !
  Sledovat Ulzanův nájezd online
Žánr:
dobrodružný, western
Režie:
Robert Aldrich
Hrají a postavy:
Burt Lancaster (McIntosh), Bruce Davison (Lt. Garnett DeBuin), Jorge Luke (Ke-Ni-Tay), Richard Jaeckel (seržant v kanceláři), Joaquín Martínez (Ulzana), Lloyd Bochner (Capt. Charles Gates)
Země:
USA
Rok výroby:
1972
Popis:
Z indiánské rezervace utekla skupina apačských bojovníků vedená obávaným náčelníkem Ulzanou a na cestě k jihu drancuje usedlosti osadníků. Za Apači je vyslán stíhací oddíl vedený mladým a nezkušeným poručíkem DeBuinem, kterému je jako pravá ruka přidělen zkušený stopař a veterán McIntosh. S vojenským oddílem vyráží i armádní zvěd Ke-Ni-Tai, původem Apač. McIntosh není z těch, kdo indiány nenávidí, ale je mu jasné, že uprchlíky musí co nejdříve zastavit. Ne příliš pohostinná arizonská krajina se na několik dnů stává dějištěm dramatické honičky...
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski