Film Uloupená srdce

Sledovat film
Uloupená srdce
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Romanticky laděná kriminální komedie o zamilované dvojici, ukradeném obraze a dlouhé cestě za štěstím.
Vydají se na dlouhou cestu, aby na vzdáleném ostrově obraz předali a získali za něj klíč k branám toho, co v té chvíli považují za štěstí. Jenže vedle místního elegána, jenž se o Roz začne ucházet, je tu také zarputilý agent FBI, který už dlouho pátrá po bájném zloději uměleckých děl a tuší, že Frank a Roz by mu mohli hodně pomoci.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Bill Bennett
Hrají a postavy: Denis Leary (Francis Michael O'Brien), Sandra Bullocková (Roz), Stephen Dillane (Evan Marsh), Yaphet Kotto (F.B.I. Agent O'Malley), Mike Starr (Fitzie), Jonathan Tucker (Todd)
Scénář: Denis Leary, Mike Armstrong, Ann Lembeck
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 53 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko