Sledovat film Ukradená bitva online

Přehrajte si film Ukradená bitva online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Ukradená bitva online
Žánr:
historický, komedie
Režie:
Erwin Stranka
Hrají:
Manfred Krug (Käsebier), Herwart Grosse (Friedrich II.), Marie Málková (Katka), Jaroslav Satoranský (Václav), Josef Kemr (Karel Lotrinský), Helena Růžičková (kněžna Lotrinská)
Země:
Německo, Československo
Rok výroby:
1972
Popis:
Historická koproduční komedie, odehrávající se v době sedmileté války (1756-1763). Přesněji v roce 1757, kdy pruský král Friedrich II. obléhal Prahu a snažil se ji dobýt. Praha však pod vedením udatného švagra Marie Terezie Karla Lotrinského a jeho ženy Anny Marie vzdoruje. Tak si Friedrich II. nechá dovést na pomoc pověstného zloděje z města Halle Andrease Christiana Käsebiera. Käsebier rád, pod hrozbou šibenice souhlasí. Nejde mu však o pruské vítězství, ale svoje přežití a prospěch.
Sledujte na:
CS Film

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.