Sledovat film Údolí smrti online

Přehrajte si film Údolí smrti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, horor, thriller Údolí smrti na HOROR FILM!
  Sledovat Údolí smrti online
Žánr:
drama, horor, thriller
Režie:
Byron Werner
Hrají:
Chelsea Jean (Gwen), Gregory Bastien (Earl), Denise Boutteová (Mandy), Scott Carson (Avery), Matt Marraccini (Jerry), Kandis Erickson (Sondra)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Sériový vrah ze záhrobí řádí ve městě duchů.

Krvavý Bill, sériový vrah Divokého západu, se vrací ze záhrobí a za smrt svojí nevinné sestry se chce pomstít každému, kdo se ocitne v jeho městě duchů. Záhadné městečko "Údolí soumraku" hostí krvavé divadlo poté, co se masový zabiják a jeho eskadra pořádně hladových zombies rozhodnou zlikvidovat partu studentů střední školy, které právě na toto místo unesl jistý drogový dealer. Postupně všichni ze skupiny podléhají tajemné a bolestné smrti-nesmrti a počet nemrtvých obyvatel v podivném městě stále narůstá...
Hodnocení:
27 %
Sledujte na:
HOROR FILM

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.