Sledovat film Učitel tance online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Učitel tance
  Trailer k filmu Učitel tance   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Jaromil Jireš
Hrají a postavy:
Martin Dejdar (Richard Majer), Zlata Adamovská, Zuzana Bydžovská, Zdeněk Dušek, Kamil Halbich, Jana Hlaváčová (Ošetřovatelka)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1995
Popis:
Filmu o lásce, tanci a neumírání.

Filmový příběh nás zavádí do prostředí plicního sanatoria. Středem tohoto sugestivního vyprávění o lásce, tanci a neumírání je postava tanečního mistra Majera, který přichází do sanatoria na léčení. Je to živel, a proto se nejen odmítá podrobit pasivně léčbě, ale snaží se pokračovat v životě, který vedl dosud. Začne žít tak, jak byl zvyklý celý život. A tak programově nabourává pohřební atmosféru a ukazuje všem kolem sebe, že naděje nikdy neumírá. I na pokraji propasti lze prožít lásku, přátelství, radost ze života...
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski