Sledovat film Učiteľka online

Přehrajte si film Učiteľka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1085 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Učiteľka
  Trailer k filmu Učiteľka   Sledovat Učiteľka online
Žánr:
Drama
Režie:
Jan Hřebejk
Hrají a postavy:
Lukáš Pelč (Constable), Éva Bandor (Constable), Peter Bebjak (Constable), Monika Certezni (Constable), Tamara Fischer (Constable), Ina Gogálová (Constable)
Země:
Slovensko, Česká republika
Rok výroby:
2016
Popis:
V jedné předměstské základní škole se schází ředitelka s rodiči dětí jedné z tříd. Schůzka probíhá v konspirativní atmosféře. ředitelka společně s rodiči, hledá způsob, jak se zbavit učitelky, která je všechny ohrožuje. Učitelka je bezdětná vdova po vysokém armádním důstojníkovi. Z průběhu rodičovské schůzky vyplyne, jakým způsobem si učitelka podrobuje rodiny svých žáků. Zjistí si, kde pracují jejich rodiče a jak by jí mohli být užiteční. Pokud však někdo z rodičů odmítne „výpomoc“ u soudružky učitelky, může si být jistý, že na to doplatí.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski