Sledovat film U nás na farmě online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film U nás na farmě
  Trailer k filmu U nás na farmě   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Komedie, Muzikály, Rodinný, Western
Režie:
Will Finn, John Sanford
Hrají a postavy:
G.W. Bailey (Rusty, pes), Roseanneová (Maggie), Bobby Block (Prasátko), Steve Buscemi (Wesley), Carole Cooková (Pearl Gesnerová), Charlie Dell (Ollie, prase)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Tři krávy, kůň a mnoho dalších zvířátek brání svůj domov před zákeřným banditou Slimem.

Když hrabivý bandita Alameda Slim začne spřádat plány, jak se zmocnit mléčné farmy "Kousek nebes", tři odhodlané krávy spojí své síly s koněm Buckem a celou plejádou dalších zvířecích obyvatel statku, aby společnými silami dokázali svůj domov zachránit. Ve spolupráci s tajemným lovcem lidí Ricem se vydávají na cestu skrze nehostinnou západní krajinu, během které musí překonat všechny padouchy i nástrahy divočiny a polapit zákeřného Slima, na jehož hlavu byla vypsána velká odměna.
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski