Sledovat film Twoje, moje i nasze online

Přehrajte si film Twoje, moje i nasze online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, rodinný, romantický Twoje, moje i nasze na !
  Trailer k filmu Twoje, moje i nasze   Sledovat Twoje, moje i nasze online
Žánr:
komedie, rodinný, romantický
Režie:
Raja Gosnell
Hrají a postavy:
Dennis Quaid (Frank Beardsley), Rene Russová (Helen Northová), Sean Faris (William Beardsley), Katija Pevecová (Christina Beardsleyová), Dean Collins (Harry Beardsley), Tyler Patrick Jones (Michael Beardsley)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Dennis Quaid a Rene Russo sa dokonale hodia pre túto neodolateľnú komédiu o slobodných rodičoch, ktorí sa vezmú len preto, aby narazili na bandu domácich vandalov - na vlastné deti!

Dennis Quaid a Rene Russo se dokonale hodí pro tuto neodolatelnou komedii o svobodných rodičích, kteří se vezmou jenom proto, aby neočekávaně narazili na bandu domácích vandalů - na vlastní děti! Admirál Frank Beardsley, vdovec s osmi dětmi drží kormidlo své rodiny pevně v rukou. Frankův spořádaný život však změní kurs poté, co si z náhlého podnětu vezme dávnou lásku ze školních let Helen (Russo), volnomyšlenkářskou módní návrhářku s deseti dětmi. Pro diametrálně odlišné rodiny Franka a Helen je to souboj na první pohled. Děti proto přijmou společný plán - budou manželství sabotovat! Následuje děj, v němž žádné finty nejsou předem vyloučeny - domácí otevřený boj, který přináší komické momenty otřásající celým domem... a několik překvapení, která zahřejí u srdce.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.