Sledovat film Tulipány pro Rose online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tulipány pro Rose
  Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
David Winning
Hrají a postavy:
Fiona Gubelmannová (Rose Newell), Lucas Bryant (Tom Novak), Kevin McNulty (Frank Newell), Iris Quinnová (Sarah Newell), Mark Brandon (hlasatel), Aliyah O'Brien (Victoria Mason)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2016
Popis:
Na farmě Paydenovců se Rose setkává s Tomem Novakem - pohledným "obchodníkem s květinami", který je prostředníkem mezi farmou a místními distributory. Zjistí, že farma finančně upadá. Její rodiče uvažují, že ji prodají bezohlednému konkurentovi. Jako poslední zoufalý pokus o záchranu farmy se Tom dohodne s Frankem, aby přihlásil jeho nejcennější tulipán do nadcházející celostátní květinové soutěže v naději, že získá uznání a rozproudí byznys. Poté, co někdo záhadně sabotuje Frankové ​​květiny, Rose se snaží najít způsob, aby jim nové vykvetly včas do soutěže. Vedle toho zjišťuje, že má důvod být vděčná za skromné ​​začátky, usmíří se s Frankem a její vztah s Tomem rozkvete do lásky. Čas se krátí a Rose musí znovu najít radost z práce v zahradě, aby zachránila rodinnou farmu a rozhodnout se, zda najde skutečné štěstí - a pravou lásku - když zůstane v Los Angeles, nebo když se vrátí do svého nenuceného rodného města.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski