Film Tu to musí byť

Sledovat film
Tu to musí byť
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nikdy pro peníze. Vždy jen pro lásku.
Cheyenne je bývalá rocková hvězda. Ve svých padesáti letech se stále obléká ve stylu gothic a žije v Dublinu ze svých autorských honorářů. Smrt jeho otce, se kterým dlouhých 30 let nekomunikoval, ho zavede zpět do New Yorku. Cheyenne zjišťuje, že jeho otec byl celý život posedlý jednou věcí: vyhledat postu za pokoření, které utrpěl v koncentračním táboře v Polsku. Cheyenne se rozhodne pokračovat tam, kde jeho otec skončil a vydává se na cestu napříč Amerikou.

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Paolo Sorrentino
Hrají a postavy: Sean Penn (Cheyenne), Frances McDormandová (Jane), Judd Hirsch (Mordecai Midler), Eve Hewson (Mary), Kerry Condonová (Rachel), Harry Dean Stanton (Robert Plath)
Scénář: Paolo Sorrentino, Umberto Contarello
Země: Itálie, Francie, Irsko
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko