Sledovat film Trommeln am Mohawk online

Přehrajte si film Trommeln am Mohawk online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, válečný, western Trommeln am Mohawk na 3SAT!
  Trailer k filmu Trommeln am Mohawk   Sledovat Trommeln am Mohawk online
Žánr:
dobrodružný, válečný, western
Režie:
John Ford
Hrají a postavy:
Claudette Colbertová (Lana Martin), Henry Fonda (Gilbert 'Gil' Martin), Edna May Oliverová (paní McKlennar), Eddie Collins (Christian Reall), John Carradine (Caldwell), Dorris Bowdonová (Mary Reall)
Země:
USA
Rok výroby:
1939
Popis:
Píše se rok 1776. Farmář Gilbert Martin krátce po svatbě přivádí z Alabamy svojí půvabnou novomanželku Lanu do srubu v údolí Mohawk River. Protože vyrostla ve městě v dobře situované rodině, je z počátku šokována drsnými podmínkami, v nichž se právě ocitla. Nebezpečí je obklopuje doslova na každém kroku. První velké zkoušce jsou Lana s Gilbertem vystaveni, když na jejich srub nečekaně zaútočí Indiáni. To je ale pouze počátek všech strastí a bolestí, které na ně čekají... Westernové drama se odehrává v době, kdy tehdejší americké kolonie bojovaly o svoji nezávislost. Film natočil režisér John Ford (který zaujal i westerny Přepadení, Fort Apache, Měla žlutou stužku, Rio Grande, Muž, který zastřelil Liberty Valance a Podzim Cheyennů). Ten příběh naplnil hlubším pochopením pro problémy a starosti obyčejných lidí v těžké situaci i některými prvky humoru. Do hlavních rolí obsadil skvělou hereckou dvojici: Henryho Fondu (Jízda do Ox-Bow, Můj miláček Klementina, Tenkrát na Západě) a Claudette Colbertovou (kterou diváci znají z filmů Stalo se jedné noci a Spi, má lásko). Titul Česká televize zařadila ve svém vysílání mezi barevné filmy, uvedené k příležitosti devadesáti let založení firmy Technicolor.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
3SAT 3SAT Archív a všechna videa pořadů televize 3SAT online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski