Sledovat film Tři uprchlíci online

Přehrajte si film Tři uprchlíci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Tři uprchlíci online
Žánr:
akční, komedie
Režie:
Francis Veber
Hrají:
Nick Nolte (Lucas), Martin Short (Ned Perry), Sarah Rowland Doroffová (Meg Perry), James Earl Jones (Dugan), Alan Ruck (Dectective Tener), Kenneth McMillan (Dr. Horvath)
Země:
USA
Rok výroby:
1989
Popis:
Americká filmová komedie o bankovním lupiči, který se stane ochráncem malé dívky a jejího otce, nemotorného lupiče amatéra.

Několikrát soudně trestaný bankovní lupič Daniel Lucas se po svém propuštění z vězení vypraví do banky, aby si tu uložil peníze, které si vydělal za mřížemi. Jenže stejnou banku si náhodou ve stejný čas vybere pro své první přepadení také amatérský lupič Ned Perry. Nemotora, který se v zoufalství rozhodl přepadnout banku a získat tak peníze potřebné k tomu, aby nepřišel o svou milovanou dcerku Meg. Nervózní a poněkud ztřeštěný lupič si samozřejmě vybere propuštěného recidivistu jako rukojmího při svém útěku z banky obklíčené policejními vozy. Není divu, že policie považuje za skutečného lupiče Lucase, který se jen pokouší o nový trik. Přes počáteční nevraživost se hrdina se svým nešikovným únoscem spřátelí, když je nucen se postarat nejen o něj, ale také jeho dítě.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Nova Cinema

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.