Sledovat film Trhala fialky dynamitem online

Přehrajte si film Trhala fialky dynamitem online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1188 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Trhala fialky dynamitem
  Trailer k filmu Trhala fialky dynamitem   Sledovat Trhala fialky dynamitem online
Žánr:
Komedie
Režie:
Milan Růžička
Hrají a postavy:
Helena Růžičková (Helena Karafiátová), Jiří Růžička (Jiří Karafiát), Lubomír Kostelka (Funebrák Jožka), Roman Skamene (Bratranec Ponc), Jitka Asterová (Sestřenice Běta), Fredy Ayisy (José)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1992
Popis:
Bláznivě rozpustilá česká komedie o tom jak chudá moravská rodina k podnikání přišla.

Hrdiny ztřeštěné podívané je početná rodina Karafiátových, která se v nastupujících tržních podmínkách rozhodne zanechat dosavadního způsobu obživy (kradení smutečních věnců a jejich přetváření v umně vázané kytice) a začít podnikat. Světlo světa tak spatří svérázná cestovní kancelář Český ráj, postavená na geniálním nápadu nevozit chudé české turisty do zahraničí, ale naopak, bohaté cizince do Čech. Díky svérázné reklamní kampani se skutečně podaří v Paříži obsadit autobus pestrou směsicí Francouzů a vyrazit. Tím však podnikatelské starosti Karafiátových teprve začínají.
Hodnocení:
39 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski