Sledovat film Trhala fialky dynamitem online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Trhala fialky dynamitem
  Trailer k filmu Trhala fialky dynamitem   Sledovat 1422 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Milan Růžička
Hrají a postavy:
Helena Růžičková (Helena Karafiátová), Jiří Růžička (Jiří Karafiát), Lubomír Kostelka (Funebrák Jožka), Roman Skamene (Bratranec Ponc), Jitka Asterová (Sestřenice Běta), Fredy Ayisy (José)
Scénář:
Helena Růžičková, Jiří Růžička, Mirko Halm, Milan Růžička
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1992
Popis:
Bláznivě rozpustilá česká komedie o tom jak chudá moravská rodina k podnikání přišla.

Hrdiny ztřeštěné podívané je početná rodina Karafiátových, která se v nastupujících tržních podmínkách rozhodne zanechat dosavadního způsobu obživy (kradení smutečních věnců a jejich přetváření v umně vázané kytice) a začít podnikat. Světlo světa tak spatří svérázná cestovní kancelář Český ráj, postavená na geniálním nápadu nevozit chudé české turisty do zahraničí, ale naopak, bohaté cizince do Čech. Díky svérázné reklamní kampani se skutečně podaří v Paříži obsadit autobus pestrou směsicí Francouzů a vyrazit. Tím však podnikatelské starosti Karafiátových teprve začínají.
Hodnocení:
39 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko