Film Tráva, plavky, modeling

Sledovat film
Tráva, plavky, modeling
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

V této potrhlé komedii od News Film Cinema se s T.J. a Benjim, dvěma kamarády z Kalifornie, rozejdou jejich dívky, a oni si proto založí vlastní modelingovou akademii Bikini, aby si vydělali nějaké peníze a seznámili se s novými děvčaty. S trochou pomoci T.J.ova strýčka Seymoura začnou hoši nabírat krásné dívky, ale jejich starý nepřítel ze základky Grub Snout, který má vlastní školu modelingu, se je snaží zastavit. Mezinárodní hvězda Morgan Fairchild hraje celebritu, která jako čestný host zasedne v porotě velmi tvrdé i komické soutěže Bikini Pose-Off mezi oběma školami. Ať vyhraje ten nejlepší tým!

Žánr: Komedie
Režie: Straw Weisman
Hrají a postavy: Gary Busey (strýc Seymour), Morgan Fairchildová (slečnaMorgan Fairchild), Benjamin Stone (T.J.), Phillip Andre Botello (Benji), Michelle May (Trixie), Olivia Alexander (Dixie)
Scénář: Straw Weisman
Země: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 21 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko